flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказом  керівника апарату Апеляційного суду

Полтавської області

від 01.08 2012 р. № 03-01/32

 

ІНСТРУКЦІЯ

про порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, які надаються запитувачам інформації

 

 1. Ця Інструкція відповідно до статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі - Закон) та постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» визначає порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів обсягом більше як 10 сторінок (починаючи з 11 сторінки), які надаються запитувачам інформації Апеляційним судом Полтавської області.
 2. Структурний підрозділ або особа, яка готує інформацію на запит, у разі необхідності здійснення копіювання або друку документів за запитом на інформацію обсягом більш як 10 сторінок, упродовж одного робочого дня з дати отримання запиту повідомляє службовою запискою керівника апарату Апеляційного суду Полтавської області про кількість сторінок, їх формат, наявність в документах інформації з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо, тобто усіх послуг, які підлягають оплаті запитувачем.
 3. Керівник апарату Апеляційного суду Полтавської області не пізніше 24 годин з часу отримання даних про обсяг запитуваної інформації, подає відділу бухгалтерського обліку та звітності Апеляційного суду Полтавської області заявку на виписку рахунку для здійснення оплати витрат запитувачем інформації.
 4.  Відділ бухгалтерського обліку та звітності Апеляційного суду Полтавської області на підставі отриманої заявки здійснює розрахунок фактичних витрат за складовими у відсотках від розміру мінімальної заробітної плати (додаток 1). Розмір мінімальної заробітної плати встановлюється на дату копіювання та друк запитуваних документів. Відділ бухгалтерського обліку та звітності Апеляційного суду Полтавської області оформляє рахунок за формою (додаток 2) та упродовж одного робочого дня, а у разі продовження строку на надання інформації протягом двох робочих днів, передає його керівнику апарату суду для надання його запитувачу інформації.
 5. Сума відшкодування фактичних витрат має здійснюватися в межах граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, затверджених постановою  Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року N 740.
 6. Оплата рахунку на відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, здійснюється через установи банків чи відділення зв’язку за реквізитами, зазначеними в рахунку (додаток 2).
 7. Після надходження коштів на рахунок Апеляційного суду Полтавської області від запитувача інформації, відділ бухгалтерського обліку та звітності Апеляційного суду Полтавської області повідомляє службовою запискою керівника апарату суду з зазначенням дати надходження коштів на рахунок Апеляційного суду Полтавської області.
 8. Керівник апарату суду упродовж 24 годин з часу отримання інформації про оплату повідомляє про даний факт підрозділ або особу, що готує запитувану інформацію. Не пізніше двох робочих днів з дня отримання повідомлення зазначений підрозділ або особа надає копії документів керівнику апарату суду.
 9. Інформація надається запитувачу у строкивизначені ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», з урахуванням строків на відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію.
 10. При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується.
 11. Відповідь на запит на інформацію обсягом більше як 10 сторінок (починаючи з 11 сторінки) не надається у разі відмови запитувача від оплати витрат, пов’язаних із наданням такої відповіді.                

Відмовою вважається ненадходження протягом 20 днів від дати видачі рахунку (додаток 2) коштів на реєстраційний рахунок Апеляційного суду Полтавської області, про що відділ бухгалтерського обліку та звітності Апеляційного суду Полтавської області  повідомляє службовою запискою керівника апарату суду.

 

Додаток 1

Послуга, що надається

Норми витрат за виготовлення однієї
сторінки

Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк)

Не більше ніж 0,1відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки.

Копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк)

Не більше ніж 0,2 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки.

Копіювання або друк копії документів будь-якого формату, якщо в документах поряд  з  відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числідвосторонній друк)

0,3  відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки

Розміри фактичних витрат на копіювання або друк документів

 

 

 

Платiжнi реквiзити для сплати фактичних витрат на копіювання і друк

 

Отримувач коштів

УДКСУ у м. Полтаві Полтавської області (м. Полтава) 

Код отримувача (код за ЄДРПОУ)

38019510 

Банк отримувача

Головне управління Державної казначейської служби України у Полтавській області 

Код банку отримувача (МФО)

831019 

Рахунок отримувача

31217206780002 

Код класифікації доходів бюджету

22030101