flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Перелік бюро правової допомоги Полтавської області

Для інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання осіб, залучення захисника за призначенням та для проведення окремих процесуальних дій запроваджено єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103

Функціонування єдиного телефонного номера передбачає переадресацію вхідного дзвінка до відповідного центру автоматично. У разі тимчасової неможливості прийняти відповідним центром телефонний дзвінок (лінії зв’язку тимчасово недоступні) система автоматично переадресує вхідний дзвінок до найближчого сусіднього центру. Дзвінок на номер 0-800-213103 є безкоштовним для абонентів фіксованого зв’язку України. Для абонентів мобільного зв’язку дзвінок платний, і його вартість визначається тарифами відповідного оператора.Дзвінки неможливі з таксофонів та з-за кордону.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області

36020, Україна, м. Полтава, вул. Європейська (Фрунзе), 37/40    e-mail:office.poltava@legalaid.gov.ua

Перший полтавський місцевий центр 
з надання безоплатної вторинної 
правової допомоги

м. Полтава, вул. Міщенка, 2, тел.: (0532) 50-27-22,

ел. адреса: poltava1.poltava@legalaid.gov.ua

Другий полтавський місцевий центр 
з надання безоплатної вторинної 
правової допомоги

м. Полтава, вул. Європейська, 37/40,

тел.: (0532) 56-02-88,

ел. адреса: poltava2.poltava@legalaid.gov.ua

Кременчуцький місцевий центр 
з надання безоплатної вторинної 
правової допомоги

м. Кременчук, вул. Небесної Сотні, 54,

тел.: (05366) 3-00-38,

ел. адреса: kremenchuk.poltava@legalaid.gov.ua

Глобинське бюро правової допомоги

м. Глобине, вул. Леніна, 212, тел.: (05365) 25-0-25,

ел. адреса: Hlobynske@legalaid.pl.ua

Горішньоплавненське бюро правової допомоги

м. Горишні Плавні, вул. Героїв Дніпра, 40,

 тел. (05348) 6-15-10,

ел. адреса: Horishnoplavnivske@legalaid.pl.ua

Кобеляцьке бюро правової допомоги

м. Кобеляки, вул. Батиря, 6, тел.: (05343)3-43-74,

ел. адреса: Kobeliatske@legalaid.pl.ua

Козельщинське бюро правової допомоги

смт. Козельщина, вул. Радянська, 75/15,

тел.: (05342) 3-14-40,

ел. адреса: Kozelshchynske@legalaid.pl.ua

Семенівське бюро правової допомоги

смт. Семенівка,  вул. Незалежності, 34,

тел.: (05341) 91-2-43,

ел. адреса: Semenivske@legalaid.pl.ua

Лубенський місцевий центр 
з надання безоплатної вторинної 
правової допомоги

м. Лубни, вул. Монастирська, 17,

тел.: (05361) 77-479,

ел. адреса:  lubny.poltava@legalaid.gov.ua

Гребінківське бюро правової допомоги

м. Гребінка, пров. Спортивний, 11,

тел.: (05359) 2-11-94,

ел. адреса: Hrebinkivske@legalaid.pl.ua

Лохвицьке бюро правової допомоги

м. Лохвиця, вул. Перемоги, 6,

тел.: (05356) 3-14-05,

ел. адреса: Lokhvytske@legalaid.pl.ua

Миргородське бюро правової допомоги

м. Миргород, вул. Гоголя, 165, тел.: (05355) 5-09-21,

ел. адреса: Myrhorodske@legalaid.pl.ua

Пирятинське бюро правової допомоги

м. Пирятин, вул. Соборна, 41, тел.: (05358) 3-22-54,

ел. адреса: Pyriatynske@legalaid.pl.ua

Хорольське бюро правової допомоги

м. Хорол, вул. Незалежності, 78-а, тел.: (05362) 3-32-20,

ел. адреса: Khorolske@legalaid.pl.ua

Оржицьке бюро правової допомоги

смт. Оржиця, вул. Центральна, 22, тел.: (05357) 9-18-47,

ел. адреса: Orzhytske@legalaid.pl.ua

Чорнухинське бюро правової допомоги

смт. Чорнухи, вул. Центральна, 30,

тел.: (05356) 3-14-05,

ел. адреса: Chornukhynske@legalaid.pl.ua

Карлівське бюро правової допомоги

м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 54-А, тел.: (05346) 26-3-10,

ел. адреса: Karlivske@legalaid.pl.ua

Великобагачанське бюро правової допомоги

смт. В.Багачка, вул. Леніна, 19-А, тел.: (05345) 91-426,

ел. адреса: Velykobahachanske@legalaid.pl.ua

Котелевське бюро правової допомоги

смт. Котельва, вул. Полтавський шлях, 235,

тел.: (05350) 22-9-12,

ел. адреса: Kotelevske@legalaid.pl.ua

Новосанжарське бюро правової допомоги

смт. Нові Санжари, пл. Перемоги, 11,

тел.: (05344) 3-28-60,

ел. адреса: Novosanzharske@legalaid.pl.ua

Решетилівське бюро правової допомоги

смт. Решетилівка, вул. Покровська, 11,

тел.: (05363) 2-11-50,

ел. адреса: Reshetylivske@legalaid.pl.ua

Чутівське бюро правової допомоги

смт. Чутове, вул. Набережна, 15,

тел.: (05347) 9-10-23,

ел. адреса: Chutivske@legalaid.pl.ua

Шишацьке бюро правової допомоги

смт. Шишаки, вул. Партизанська, 2,

тел.: (05352) 9-24-13,

ел. адреса: Shyshatske@legalaid.pl.ua

Зіньківське бюро правової допомоги

м. Зіньків, Воздвиженська, 64,

 тел.: (05353) 3-34-74,

ел. адреса: Zinkivske@legalaid.pl.ua

Гадяцьке бюро правової допомоги

м. Гадяч, вул. Шевченка, 5,

тел.: (05354) 3-25-05,

ел. адреса: Hadiatske@legalaid.pl.ua

Диканське бюро правової допомоги

смт. Диканька, вул. Гоголя, 1, тел.: (05345) 9-73-53,

ел. адреса: Dykanske@legalaid.pl.ua

Машівське бюро правової допомоги

смт. Машівка, вул. Незалежності, 111,

тел.: (05364)9-14-11, 

ел. адреса: Mashivske@legalaid.pl.ua