flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

17 листопада 2017 року відбудеться семінар «Єдність судової практики в контексті конституційної реформи в Україні: виклики та перспективи».

15 листопада 2017, 09:49

17 листопада 2017 року о 10 год. 00 хв. у місті Полтава відбудеться семінар для суддів місцевих та Апеляційного суду Полтавської області «Єдність судової практики в контексті конституційної реформи в Україні: виклики та перспективи».

Організатори заходу – Координатор проектів ОБСЄ в Україні в рамках реалізації проекту «Допомога у забезпеченні принципів верховенства права та прав людини у законодавчій та судових практиках».

Спікери: Шевчук С.В., д.ю.н., суддя Конституційного Суду України, професор, член – кореспондент НАПрНУ, суддя Європейського Суду з прав людини ad hoc;

Гуменюк В.І., к.ю.н., суддя Верховного Суду України, Заслужений юрист України;

Пошва Б.М., суддя Верховного Суду України, Заслужений юрист України;

Кухнюк Д.В., к.ю.н., адвокат, доцент кафедри нотаріального та виконавчого процесу і адвокатури юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

Савчин М.В., д.ю.н., професор, директор Науково – дослідного інституту порівняльного публічного права та міжнародного права Ужгородського національного університету.

 

Місце проведення: Прем’єр Готель Palazzo (м. Полтава, вул.. Гоголя, 33)

 

Прес - служба суду