flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Зареєстровано юридичну особу – Полтавський апеляційний суд!

26 червня 2018, 14:17

25 червня 2018 року  Полтавський апеляційний суд було зареєстровано як юридичну особу. Ідентифікаційний код юридичної особи – 42262431 в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Нагадуємо, що на виконання Указу Президента № 452/2017 року «Про ліквідацію апеляційних судів та утворення апеляційних судів в апеляційних округах» ліквідовано Апеляційний суд Полтавської області та утворено Полтавський апеляційний суд в апеляційному окрузі, що включає Полтавську область, з місцезнаходженням у місті Полтаві.

Відповідно до абзацу 3 пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень  Закону України «Про судоустрій і статус суддів» апеляційні суди, утворені до набрання чинності цим Законом, продовжують здійснювати свої повноваження до утворення апеляційних судів у відповідних апеляційних округах. Тож, Апеляційний суд Полтавської області продовжує здійснення правосуддя до початку роботи нового суду.

 

Новоутворений Полтавський апеляційний суд почне свою роботу з дня, визначеного  у повідомленні голови цього суду про початок роботи, розміщеного в газеті «Голос України» відповідно до ч. 6 ст. 147 ЗУ «Про судоустрій і статус суддів».